Kontakt

Nasze biuro

To tutaj wszystko się zaczyna - w głównym biurze Dobrej Pączkarni, w centrum Szczecina. Pieczołowicie gromadzimy najważniejsze informacje dotyczące całej sieci i pilnujemy oryginalnej receptury naszych pysznych, pączkowych specjałów.

Planując działania, troszczymy się o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nasz wyspecjalizowany zespół managerów nadzoruje partnerów w kwestiach logistycznych, towarowych i promocyjnych. Dzielimy się z nimi naszą pasją, doświadczeniem i umiejętnościami. Dbamy o realizację wyznawanych przez nas wartości - stawiamy na wysoką jakość naszych produktów i dobrą atmosferę, wspierając nasze pączkarnie na każdym etapie ich rozwoju. Każdego dnia staramy się dla Was doskonalić, zapewniając naszym franczyzobiorcom zadowolenie z prowadzenia własnego biznesu, a Klientom ze smaku naszych wyrobów. Jak widać na naszej pączkowej mapie, punktów pączkarni przybywa coraz więcej, co oznacza, że jest to skuteczna droga do sukcesu i ekspansji na całą Polskę!

Jesteśmy otwarci na Wasze pytania i propozycje. Zapraszamy do naszego szczecińskiego biura na słodkie spotkanie z nami przy pączkach i kawie!

Biuro

Dobra Pączkarnia Sp. z o. o. Sp. k.
ul. 5 lipca 46,
70-374 Szczecin
NIP: 8522626990
KRS: 0000652157

Telefon kontaktowy: 508 577 886
kontakt@dobrapaczkarnia.pl

Potrzebne informacje:

Osoby zarządzające:
Krzysztof Jakubowski - prezes zarządu
Dominik Golema

Dyrektor ds. rozwoju:
Eliza Golema

Zastępca dyrektora ds. rozwoju:
Karolina Danowska

Dyrektor ds. franczyzy:
Jacek Kloc

Specjalista ds. organizacyjno-prawnych:
Beata Korwin-Piotrowska

Specjalista ds. kontroli jakości, instruktor:
Maciej Pojmański
Andrzej Fraszczyk

Specjalista ds. sprzedaży i szkoleń
Eveline Popowska

Napisz do nas

  [recaptcha]

  Prezentacja firmy

  Błąd: Brak formularza kontaktowego.

  Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

  Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

  Zapraszamy do współpracy!