Stara Pączkarnia

Elblągul. Hetmańska 1

Postanowienia noworoczne postanowieniami, ale czasami warto zapomnieć o liczeniu kalorii. Nie przejdziecie obojętnie obok Dobrej Pączkarni w centrum Elbląga, przy ul. Hetmańskiej 1Elbląg obfituje w bogatą historię, a u nas znajdziecie najlepsze pączki w historii. Poznajcie od kuchni nasz tradycyjny smak, który doceniono już w niejednym mieście w Polsce. Lekkie, pachnące, pulchne, pełne pysznego nadzienia – przesłodkie pączki są idealne dla zabieganych, zapracowanych, zakochanych… po prostu dla każdego! Codziennie rozpieszczamy Was różnorodnością smakową naszych specjałów, począwszy od klasycznej róży, śliwki, jagody, wiśni aż po popularne: rafaello, nutella, kinder bueno. Jaki smak nadacie dzisiaj swojej codzienności? Każdy wybór jest dobry, jeśli prowadzi do Dobrej Pączkarni!

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 9:00 – 18:00
Sob.- Ndz. 10:00 – 17:00
(godzina zamknięcia może być wcześniejsza w przypadku wyprzedania wszystkich pączków)

Adres

82-300 Elbląg
ul. Hetmańska 1

Telefon

508 577 886

Elbląg
ul. Hetmańska 1

Pon.-Pt. 9:00 – 18:00
Sob.- Ndz. 10:00 – 17:00
(godzina zamknięcia może być wcześniejsza w przypadku wyprzedania wszystkich pączków)

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!