Stara Pączkarnia

GdańskPlac Dominikański 1

Czym poprawiają sobie humor mieszkańcy Gdańska? Pączkami! Jak się okazuje, jest to słodka i skuteczna metoda. Popularność naszych punktów przy ul. Chłopskiej i al. Grunwaldzkiej zaowocowała otwarciem trzeciego punktu Dobrej Pączkarni w Gdańsku. Z ogromną radością zapraszamy do pączkarni w zabytkowej scenerii, znajdującej się tuż przy Hali Targowej Kupcy Dominikańscy, pod adresem Pl. Dominikański 1. Róża, jagoda, słony karmel, rafaello, nutella… przyjdźcie, aby poznać wszystkie pączki z naszej pączkowej rodziny, które łączy smak i tradycja. Legenda głosi, że przynoszą szczęście i pomyślność. W Trójmieście z pewnością wiedzą co dobre, a Wy? Czy znacie już smak pączków ze Dobrej Pączkarni? Czekamy na Was z rękami pełnymi pracy i naszych pysznych rarytasów!

Godziny otwarcia

Pon.-Niedz. 9:00 – 17:00
(+/- 1 godz.)

Adres

80-844 Gdańsk
Pl. Dominikański 1

Telefon

508 577 886

Gdańsk
Plac Dominikański 1

Pon.-Niedz. 9:00 – 17:00
(+/- 1 godz.)

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!