Stara Pączkarnia

Gdyniaul. 10 Lutego 16

Rośniemy w siłę! Pączki ze Dobrej Pączkarni podbijają zarówno rankingi najlepszych pączków w Polsce, jak i całe Trójmiasto. Jesteśmy z Wami już w Gdańsku i Sopocie, więc nadszedł czas na festiwalową Gdynię. Wierzymy, że miasto „z morza i marzeń” ma apetyt nie tylko na filmy i koncerty, dlatego spełniamy w nim Wasze marzenia o ulubionych słodkościach z dzieciństwa w Centrum Kwiatkowskiego. Przy ul. 10 Lutego 16 czekają na Waszą wizytę dorodne, apetycznie pulchne pączki z różnymi wariacjami aromatycznego nadzienia – od klasycznej maliny po niebanalnego snickersa czy rafaello, a nawet donuty z kolorową posypką. Ciekawe, który zostanie Waszym faworytem? Nasze szklane witryny stoją przed Wami otworem od rana do wieczora, więc podejmijcie słodkie wyzwanie – spróbujcie kilku różnych smaków i wybierzcie Wasz numer 1!

Godziny otwarcia

Pon.-Sob. 8:00 – 19:00
Ndz. 10:00 – 19:00

Adres

81-364 Gdynia
ul. 10 Lutego 16

Telefon

508 577 886

Gdynia
ul. 10 Lutego 16

Pon.-Sob. 8:00 – 19:00
Ndz. 10:00 – 19:00

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!