Stara Pączkarnia

Katowiceul. 3 Maja 20

Lato w pełni, a Dobra Pączkarnia nie kończy swoich podbojów na Śląsku. 25 lipca 2017 r. zawitaliśmy na jednej z głównych ulic w Katowicach, a dokładniej pod adresem ul. 3 maja 20. To kolejny pyszny punkt na naszej pączkowej mapie, w którym zaznacie połączenia puszystego, delikatnego ciasta z Waszym ulubionym nadzieniem. Wspomnieniami z dzieciństwa, z letniego ogródka, ze słonecznych wakacji pod palmami… tak smakują nasze pączusie! Miłośnicy klasyki docenią smak naszych pączków z różą oraz wiśnią, zaś poszukiwaczom słodkich kremów przypadnie do gustu coś bardziej nowoczesnego, np. nutella czy bounty. Takiej poezji dla podniebienia można doświadczać na okrągło! Niezmiennie wyjątkowy smak nasze pączki zawdzięczają oryginalnej, tradycyjnej recepturze. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji nas odwiedzić, nadróbcie koniecznie swoje pączkowe zaległości. Czekamy na Was przez cały tydzień w samym sercu Górnego Śląska!

Godziny otwarcia

Pon.-Ndz. 9:00 – 20:00/21:00

Adres

40-096 Katowice
3 Maja 20

Telefon

...

Katowice
ul. 3 Maja 20

Pon.-Ndz. 9:00 – 20:00/21:00

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!