Stara Pączkarnia

Kołobrzegul. Giełdowa 7a

My się zimy nie boimy, a wręcz przeciwnie – wychodzimy jej naprzeciw! Stęskniliśmy się już za Bałtykiem, dlatego chwyciliśmy ciepłe pączki w rączki i ruszyliśmy do ścisłego centrum Kołobrzegu. Niezmiernie cieszy nas fakt, że wraz z nowym rokiem możemy dzielić się z Wami naszym wyjątkowym smakiem i tradycyjną recepturą. Nowy punkt Dobrej Pączkarni przy ul. Giełdowej 7A tętni zapachami naszych przysmaków, które rozchodzą się po pobliskim Starym Mieście! Serdecznie zapraszamy Was do odwiedzin. Jesteśmy dobrze przygotowani – malinowe i jabłkowe pączki otuliliśmy pudrową mgiełką, rafaello kokosową kołderką, a pozostałe owocowe oraz inne nietypowe smaki dopełniliśmy blaskiem glazury. Przerwa w pracy, spacer, a może film w domowym zaciszu wieczorową porą – nasz kołobrzeski punkt ma fantastyczną lokalizację, dlatego warto każdą z tych chwil uświetnić słodkim, pączkowym towarzystwem!

Godziny otwarcia

Pon.-Ndz. 9:00 – 20:00

Adres

78-100 Kołobrzeg
ul. Giełdowa 7a

Telefon

508 577 886

Kołobrzeg
ul. Giełdowa 7a

Pon.-Ndz. 9:00 – 20:00

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!