Stara Pączkarnia

Kołobrzegul. Towarowa 18/4

Świeżutkiedomowecieplutkie, mięciutkie…. Jakie jeszcze Waszym zdaniem są nasze pączki? Mieszkańcy Kołobrzegu nie mają żadnych wątpliwości w kwestii jakości i smaku naszych wyrobów. Dlatego już teraz otworzyliśmy dla Was kolejną pączkarnię na jednej z głównych ulic nieopodal portu i kołobrzeskiej plaży – tym razem przy ul. Towarowej 18/4Puszyste ciasto, jasna obrączka i bogato nadziane wnętrze… Prawdziwe pączki to te wyrabiane ręcznie, a nasze właśnie takie są. Codziennie przygotowujemy je dla Was na miejscu, co można obserwować przez szklane witryny. Nic dziwnego, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i trudno się oderwać od stołu. Rekordziści kupują nawet po 20 pączków naraz, a ich smak i zapach pozostaje w głowie przez długi czas!

Godziny otwarcia

Pon.-Ndz. 9:00 – 20:00

Adres

78-100 Kołobrzeg
ul. Towarowa 18/4

Telefon

508 577 886

Kołobrzeg
ul. Towarowa 18/4

Pon.-Ndz. 9:00 – 20:00

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!