Stara Pączkarnia

Krakówul. Basztowa/Lubicz

Miłość od pierwszego kęsa… Kraków słynie nie tylko z zamiłowania do tradycji, lecz także do pączków ze Dobrej Pączkarni! Po udanym debiucie na ul. Stradomskiej superpączki wychodzą naprzeciw Waszym oczekiwaniom w nowej lokalizacji — w przejściu podziemnym przy dworcu PKP pod skrzyżowaniem ulic Basztowa–Lubicz. Do zaszczytnej konsumpcji polecają się znakomite wariacje nadzienia w puszystym cieście. Rafaello, pomarańcza, karmel z solą, czerwona porzeczka oraz miksy typu budyń–malina to zaledwie ich namiastka. Które z nich podbiją Wasze serca i podniebienia? Swój fantastyczny smak zawdzięczają oryginalnej recepturze, robiącej wrażenie nawet na smoku wawelskim! Kto z Was ma ochotę na słodką pamiątkę z Krakowa?

Godziny otwarcia

Pn.-Nd. 8:00-21:00

Adres

Kraków
ul. Basztowa/Lubicz

Telefon

508 577 886

Kraków
ul. Basztowa/Lubicz

Pn.-Nd. 8:00-21:00

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!