Stara Pączkarnia

Krakówul. Grodzka 5

Co łączy Kraków i pączki? Różnorodność i zamiłowanie do tradycji!
W ciepły, choć grudniowy dzień otwieramy naszą już szóstą pączkarnię w Krakowie. Ciepłe, ręcznie wyrabiane pączki znajdziecie blisko historycznego Rynku Głównego przy ul. Grodzkiej 5. Klasyczna marmolada różana, wielowocowa, a może nowoczesne: nutello, kinder bueno, rafaello? Wszystkie dostępne pączkowe kompozycje smakowe są przepyszne i godne uwagi, a wybór niezwykle trudny. Kto ma dziś ochotę na coś słodkiego przez okienko? Sprawdź, ile radości i słodyczy kryje się w naszej papierowej torebce.

Godziny otwarcia

Adres

31-044 Kraków
ul Grodzka 5

Telefon

508 577 886

Kraków
ul. Grodzka 5

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!