Stara Pączkarnia

KrakówKarmelicka 8

To nie legenda, że w Krakowie otwarto trzeci punkt Dobrej Pączkarni – to fakt! Kolejną dogodną lokalizację znaleźliśmy na ul. Karmelickiej 8, w strategicznym miejscu nieopodal Rynku Głównego. Wprawdzie receptury pilnujemy jak cennego skarbu, ale bardzo chętnie dzielimy się z Wami świeżo wysmażonymi pączkami. Banan, śliwka, wiśnia, kajmak, rafaello, kinder bueno, a nawet smoczy owoc! Ciekawe, który smak zaskoczy Was najbardziej i wygra walkę o Wasze podniebienie? Jak głoszą przechodnie, przywilejem jest skosztować choćby jednego. Dla miłośników tradycji zawsze znajdzie się również pączek z różaną marmoladą. Takie bogactwo smaków może zwiastować tylko jedno – wielką i słodką pączkową ucztę. Jesteśmy gotowi na oblężenie przez prawdziwych łasuchów!

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 8:00 – 20:00
Sob. Ndz. 10:00 – 20:00

Adres

31-128 Kraków

ul. Karmelicka 8

Telefon

508 577 886

Kraków
Karmelicka 8

Pon.-Pt. 8:00 – 20:00
Sob. Ndz. 10:00 – 20:00

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!