Stara Pączkarnia

Krakówul. Stradomska 18

A w Krakowie na Stradomskiej 18 pachnie pączkami… Mamy nadzieję, że już wkrótce królewskie miasto przyciągnie turystów nie tylko wspaniałymi zabytkami i kulturą, lecz także za sprawą naszych pysznych specjałów, których zapachy unoszą się prawie aż po mury Wawelu. Kraków ma zamiłowanie do tradycji – my też! Tym bardziej jesteśmy dumni, żew Dobrej Pączkarni w sercu Krakowa czekają na Was nasze jedyne w swoim rodzaju, świeżo smażone pączki na bazie niezmiennej od lat receptury. Klasyczna różana marmolada rodem z babcinej kuchni, a może krem nutella, czyli pokusa współczesnych łasuchów – ciekawe, jaki smak będzie królował na Waszym stole? Odkryjcie wszystkie słodziutkie pączusie w naszej ofercie, zarówno z nadzieniem owocowym, jak i nietypowym. Z pewnością każdy znajdzie idealnego pączka dla siebie, który podobnie jak słynne krakowskie atrakcje, na długo zostanie Wam w pamięci!

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 8:00 – 20:00
Sob.-Ndz. 10:00 – 20:00

Adres

33-332 Kraków
ul. Stradomska 18

Telefon

508 577 886

Kraków
ul. Stradomska 18

Pon.-Pt. 8:00 – 20:00
Sob.-Ndz. 10:00 – 20:00

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!