Stara Pączkarnia

Łódźul. Zamenhofa 1/3

Tego lata w centrum Łodzi pojawiły się… znane, lubiane i długo oczekiwane pączki ze Dobrej Pączkarni! Nawet na chwilę nie zwalniamy tempa, co możecie podejrzeć w naszej nowej, fantastycznej lokalizacji przy ul. Zamenhofa 1. Kto by pomyślał, że za niepozorną, szklaną witryną można zmieścić tak dużo pysznych pączków w tak wielu smakach! Moc słodkości wyrabiamy dla Was codziennie z ogromną precyzją i dawką miłości. Zarówno starsi, jak i młodzi cenią w Łodzi klasykę, zatem polecamy prażoną truskawkę, marmoladę różaną, pączki z wiśnią i powidłami śliwkowymi. Lubicie niespodzianki? Zaskoczą Was takie smaki, jak: ananas, rafaello, snickers, kinder bueno czy jabłko w karmelu. Ciekawe, które z nich będą Waszymi faworytami? Zapraszamy do Dobrej Pączkarni, czekając z niecierpliwością na informację, który pączek otrzymał od Was 10 za wygląd, 10 za ciasto i 10 za smak!

Godziny otwarcia

Adres

90-431 Łódź
ul. Zamenhofa 1/3

Telefon

508 577 886

Łódź
ul. Zamenhofa 1/3

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!