Stara Pączkarnia

Lublinul. Krakowskie Przedmieście 19

Zimno, zimno, ciepło, cieplej, gorąco! Już na samą myśl o nowym punkcie Dobrej Pączkarni robi się ciepło, zwłaszcza w chłodniejsze dni. Ubierzcie czapkę i szalik, wybierając się na spacer po deptaku w Lublinie, a magiczny zapach naszych pączków zaprowadzi Was prosto na ul. Krakowskie Przedmieście 19. Wspaniałe, mięciutkie ciasto oraz rozpływające się w ustach nadzienie… róża, wiśnia i malina, a nawet takie, o którym Wam się nie śniło i którego nie znajdziecie w babcinej kuchni, w tym nasze kultowe i nietypowe rafaello czy pomarańcza z chilli. Wszystkie sprawiają, że cieknie ślinka! Podobno Lublin to miasto inspiracji warte opowieści, więc może podążając szlakiem lubelskich koziołków warto przystanąć na pączka ze Dobrej Pączkarni z widokiem na zamek? A potem koniecznie wszystkim o tym opowiedzieć. Zapraszamy!

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 8:00 – 19:00
Sob.- Ndz. 9:00 – 19:00

Adres

20-002 Lublin
ul. Krakowskie Przedmieście 19

Telefon

508 577 886

Lublin
ul. Krakowskie Przedmieście 19

Pon.-Pt. 8:00 – 19:00
Sob.- Ndz. 9:00 – 19:00

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!