Stara Pączkarnia

LwówProspekt Swobody 1 (Svobody Ave 1)

Debiutujemy za granicą jako The Best Donuts! 🙂
Historyczny dzień: pączki z Dobrej Pączkarni przekraczają granice, a na początek będą osładzać życie we Lwowie.

Dlaczego właśnie LWÓW? To piękne miasto, pełne zwolenników przysmaków tradycyjnej receptury, o czym świadczy coroczne Święto Pampucha. Niedaleko pada pączek od pampucha i jesteśmy pewni, że mieszkańcy i turyści Lwowa również pokochają nasze polskie, DOBRE specjały.
Poznajcie nas od kuchni – wszystko widać przez szklane witryny!
Nasza oferta smakowa pączków jest naprawdę szeroka, a w niej powrót do smaków dzieciństwa. Niekwestionowany HIT: różana marmolada, truskawka czy jagoda to zaledwie namiastki.

Od lat łączymy pasję z tradycją przez pączki świeże i ręcznie wyrabiane na miejscu.
Macie apetyt na więcej?
Szukajcie nas we Lwowie pod adresem: Prospekt Swobody 1 (Svobody Ave 1), nieopodal pomnika Adama Mickiewicza. Kto pierwszy chętny do kolejki po pączki? 😉

Godziny otwarcia

Adres

Lwów,
Prospekt Swobody 1
(Svobody Ave 1)

Telefon

508 577 886

Lwów
Prospekt Swobody 1 (Svobody Ave 1)

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!