Stara Pączkarnia

Malborkul. Kościuszki 43

Dobra Pączkarnia podbija Malbork! To miasto, w którym wyraźnie czuć ducha dawnych czasów, dlatego jego kulinarną mapę wzbogaciliśmy o nasz nowy punkt z oryginalną recepturą. Nasze powstałe z zamiłowania do tradycji pączki dumnie prezentujemy w centrum, przy głównej ulicy Malborka Tadeusza Kościuszki 43. Na Waszych oczach wyrabiamy je ze świeżo przygotowanego ciasta, aby zawsze były dla Was ciepłe i smaczne, co możecie obserwować przez szklaną witrynę. Dzięki naszym specjałom odbędziecie fascynującą podróż w czasie, pełną owocowych smaków wprost z babcinej kuchni, domowej spiżarni czy ogrodu z dzieciństwa. Naturalnie pyszna wiśnia, malina, śliwka czy róża z pewnością na długo zapadną Wam w pamięć. Dla poszukiwaczy niebanalnego nadzienia również mamy specjalną ofertę, w tym smaki przypominające Wasze ulubione słodycze: snickers, bounty, czy rafaello. Ciekawe, które pączki będą królować na Waszych stołach? Przekonajcie się, odkrywając nasz skarb  – niepowtarzalny smak ukryty w naszych pączkach!

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.- 7:00-18:00
Sob.-Nd.- 9:00-18:00
(godzina zamknięcia może być wcześniejsza w przypadku wyprzedania wszystkich pączków)

Adres

82-200 Malbork
Kościuszki 43

Telefon

508 577 886

Malbork
ul. Kościuszki 43

Pon.-Pt.- 7:00-18:00
Sob.-Nd.- 9:00-18:00
(godzina zamknięcia może być wcześniejsza w przypadku wyprzedania wszystkich pączków)
Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!