Stara Pączkarnia

MiędzyzdrojePromenada Gwiazd 5

Takiej pączkowej fiesty jeszcze nie było, podwójne otwarcie w Międzyzdrojach to dla nas podwójna radość 🙂 Pyszne nowości zasługują na Waszą wizytę, a przede wszystkim skosztowanie naszych niekwestionowanych pączkowych gwiazd. Co powiecie na wakacje z pączkami? Na plaży, molo i promenadzie fajnie jest, ale z tradycyjnymi i pysznymi specjałami Dobrej Pączkarni jeszcze lepiej. Czekamy na Was przy ul. Promenada Gwiazd 5 i ul. Bohaterów Warszawy 17a. Jak rozpoczynać wakacyjny sezon nad morzem, to koniecznie na słodko!

Godziny otwarcia

Adres

72-500 Międzyzdroje
ul. Promenada Gwiazd 5

Telefon

508 577 886

Międzyzdroje
Promenada Gwiazd 5

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!