Stara Pączkarnia

Mielnoul. Kościuszki 9

Tego lata pączki ze Dobrej Pączkarni smażą się… na „polskiej Ibizie”! Nasze specjały znane są już nad Bałtykiem jak wybrzeże długie i szerokie, ale w Mielnie dopiero debiutujemy. Sezon na pączki rozkręcamy z blisko 30 propozycjami smaków – owocowych, egzotycznych, tradycyjnych i nietypowych, a także bajecznie kolorowymi donutami. U nas temperatury są zawsze wysokie, a pączki ciepłe, bo w gorącym oleju kąpane. Kto zajrzy do nas w ramach wakacyjnej podróży kulinarnej? Szukajcie w Mielnie pączkarni w wersji mobilnej, przy ul. Kościuszki 9, by wybrać własny, najsmaczniejszy hit lata. Słodkiego, miłego wypoczynku, wczasowicze!

Godziny otwarcia

Adres

76-032 Mielno

ul. Kościuszki 9

Telefon

508 577 886

Mielno
ul. Kościuszki 9

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!