Stara Pączkarnia

OlsztynKościuszki 45C

Kto ma ochotę na pączka w Olsztynie, ręka do góry! Mamy dla Was rewelacyjną wiadomość: nasza podróż po północno-wschodniej Polsce zaowocowała powstaniem (18 września) pierwszej Dobrej Pączkarni na Warmii. Cieszymy się, że premiera naszej nowej lokalizacji przy jednej z głównych ulic – ul. Kościuszki 45 C, naprzeciwko znanego Domu Handlowego Manhattan, spotkała się z Waszym ciepłym przyjęciem! Bohaterami są oczywiście pączki – krótka charakterystyka: doskonały kształt oraz delikatne ciasto z jasną obrączką, któremu towarzyszy bogato nadziane wnętrze. Słodka, czekoladowa masa sprawi radość łasuchom czekolady, jagoda, jabłko czy banan zachwyci smakoszy owoców, a intensywnie kokosowo-czekoladowy krem bounty obudzi marzenia o wakacjach pod palmami. Brawa dla pączków i sympatycznej załogi w malowniczym Olsztynie! To dla Was się staramy, łącząc pasję z tradycją, więc nie zwlekajcie i zaglądajcie do naszego nowego punktu!

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 6:30 – 18:00
Sob.- Ndz. nieczynne

Adres

11-041 Olsztyn
ul. Kościuszki 45 C

Telefon

508 577 886

Olsztyn
Kościuszki 45C

Pon.-Pt. 6:30 – 18:00
Sob.- Ndz. nieczynne

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!