Stara Pączkarnia

OlsztynProsta 38

Co powiecie na kolejną słodką niespodziankę? Kto był ostatnio w Olsztynie na starówce, ten wie, że… drugi punkt Dobrej Pączkarni jest już otwarty! Z czekoladą, kajmakiem, różą, ananasem, marmoladą, kremem bounty, kinder bueno. Sprawdźcie, jakimi smakami pączków jeszcze jesteśmy w stanie Was zaskoczyć w nowej lokalizacji przy ul. Prostej 38. To dla Was łączymy pasję z tradycją, aby każdy łasuch mógł znaleźć to, co lubi najbardziej. Puszyste ciasto, doskonały kształt, jasna obrączka i bogato nadziane wnętrze. Z naszymi pączkami każdy dzień zapowiada się po prostu pysznie!

Godziny otwarcia

Adres

10-029 Olsztyn
ul. Prosta 38

Telefon

508 577 886

Olsztyn
Prosta 38

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!