Stara Pączkarnia

Płockul. Królewiecka 22

Donut worry, be happy! Co zrobić, gdy uśmiecha się do Was pączek? Koniecznie go zjeść! Mieszkańcom Płocka życzymy radości w każdej sekundzie, minucie i godzinie, dlatego dzielimy się z nimi recepturą słodkiego, miłego życia prosto ze Dobrej Pączkarni. Ciepłe donuty z posypką i owocami lub tradycyjne pączki z niestandardowym nadzieniem o smaku snikersa, bounty, rafaello, z powidłami, malinami, wiśniami, serem, chałwą… Lista jest naprawdę długa! Wszystkie niczym magnes kuszą kolorami i zapachami zza szklanej witryny, zachęcając do odwiedzin nowej pączkarni przy ul. Królewieckiej 22. Rozpiera nas duma, że popularność naszych polskich specjałów niesie się echem coraz dalej zarówno w województwie mazowieckim, jak i wśród turystów z zagranicy. Już dziś zapraszamy na słodki, płocki donut time!

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 8:00 – 18:00
Sob. 9:00 – 17:00
Ndz. 11:00 – 17:00

Adres

o9-402 Płock
ul. Królewiecka 22

Telefon

508 577 886

Płock
ul. Królewiecka 22

Pon.-Pt. 8:00 – 18:00
Sob. 9:00 – 17:00
Ndz. 11:00 – 17:00

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!