Stara Pączkarnia

PobierowoGrunwaldzka 80 A

Kto wybiera się do Pobierowa? W tym sezonie na fali są pączki! Z malinami, jabłkami, budyniem, owocami, słonym karmelem i innymi nadzieniami do wyboru.
Przyznać się, kogo świeżusie i ręcznie wyrabiane pączusie skuszą zza szklanej witryny? Kochamy polskie morze, a z polskim, tradycyjnym pączkiem tworzą duet idealny. Pobierowo to jedna z perełek Zachodniopomorskiego, więc nie mogło tu zabraknąć Dobrej Pączkarni. Spotkajmy się na coś słodkiego przy ul. Grinwaldzkiej 80 A! W końcu wczasy i pączki łączy coś jeszcze – choć przez chwilę można zapomnieć o liczeniu kalorii 🙂

Godziny otwarcia

Adres

72-346 Pobierowo
ul. Grunwaldzka 80 A

Telefon

508 577 886

Pobierowo
Grunwaldzka 80 A

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!