Stara Pączkarnia

PoznańDworzec Zachodni

Co robią pączki na Dworcu Zachodnim w Poznaniu? Czekają na pączkożerców!

Każdy mieszkaniec Poznania wie, że wszystkie DOBRE drogi prowadzą do DOBREJ PĄCZKARNI.

Wiedzą już o tym na Starym Mieście, a teraz przekonają się również podróżni wysiadający na Dworcu Zachodnim – wierzymy, że zostaniemy tam na DOBRE!

Nasz kolejny punkt w Poznaniu może oznaczać tylko jedno: nie da się przejść obok niego obojętnie. Powód jest oczywisty – w Dobrej Pączkarni mamy duży wybór i różne smaki pączków, a wszystkie są po prostu pyyyszne!

W drodze do pracy, na spacer, w daleką podróż – już jeden pączek potrafi osłodzić wiele chwil, więc weź go ze sobą. Wpisz w nawigację: DOBRA PĄCZKARNIA, bo komu w drogę, temu pączek!

A my życzymy samych słodkich podróży 🙂

Godziny otwarcia

Adres

Poznań, Dworzec Zachodni

Telefon

508 577 886

Poznań
Dworzec Zachodni

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!