Stara Pączkarnia

PrzemyślRynek 7

Podczas gdy Wy słodko śpicie, my smażymy dla Was  słodkie specjały! Możecie się o tym przekonać w Przemyślu przy ul. Frnciszkańskiej 37,  już od rana szklane witryny wypełniają się różnorodnymi smakami. Kto spróbuje, ten zrozumie, ile serca i słodyczy mieści się w każdym z pączków. Lukrowane, pudrowane, kolorowe – wszystkie jak malowane! Wybór jest nie lada wyzwaniem, zwłaszcza że ofertę wzbogacamy wciąż o kolejne inspiracje smakowe. Mamy nadzieję, że nowa lokalizacja, czyli Dobra Pączkarnia w Przemyślu, przypadnie Wam do gustu i spełni Wasze pączkowe życzenia – nawet więcej niż 3!

Godziny otwarcia

Pn.-Ndz. 9:00-20:00

Adres

37-700 Przemyśl
ul. Rynek 7

Telefon

508 577 886

Przemyśl
Rynek 7

Pn.-Ndz. 9:00-20:00

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!