Stara Pączkarnia

Rzeszówul. Kościuszki 4/13

Dla tych, którzy z niecierpliwością czekali na otwarcie punktu Dobrej Pączkarni w Rzeszowie, mamy dobrą wiadomość: dotarliśmy! Tak daleko na południu Polski nas jeszcze nie było – przemierzyliśmy wiele kilometrów, ale było warto. Przekonacie się sami, idąc po rzeszowskim rynku… Już sam zapach naszych świeżutkich pączków powoduje, że cieknie ślinka, na szczęście od zapachu do zjedzenia droga krótka – mieścimy się w pobliżu, przy ul. Kościuszki 4/13. Odstawcie chociaż na chwilę wszelkie diety i inne zmartwienia, by spróbować chociaż jednego. Na pewno znajdziecie u nas coś zarówno dla mniejszych, jak i większych łasuchów. Któż liczyłby kalorie, widząc ręcznie wyrabiane, pulchniutkie pączki z jasną obrączką, pełne słodkiej marmolady, budyniu, czekolady czy innego kremu? Prawie jak z babcinej kuchni! W domu czy w biurze – wszędzie smakują równie wybornie. Najlepsze chwile spędzane są jednak z najbliższymi, więc przygotujcie dla nich prawdziwą słodką, pączkową ucztę!

Godziny otwarcia

Pon.-Ndz. 9:00 – 20:00

Adres

35-030 Rzeszów
ul. Kościuszki 4/13

Telefon

508 577 886

Rzeszów
ul. Kościuszki 4/13

Pon.-Ndz. 9:00 – 20:00

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!