Stara Pączkarnia

Stargardul. Piłsudskiego 102/U1

Kto chętny na pączka w Stargardzie? Lubimy Was rozpieszczać słodkościami jak tylko się da, dlatego przed wakacjami zdążyliśmy otworzyć  zupełnie nowy, a zarazem pierwszy tutaj punkt Dobrej Pączkarni. Lokalizacja? Jak zwykle fantastyczna, tuż przy jednej z głównych ulic w centrum – ul. Piłsudskiego 102/U1. Godziny otwarcia? Od rana do ostatniego pączka! Wybór smaków? Bez liku, począwszy od klasycznej róży, śliwki i maliny, po miksy smakowe, jak ser z brzoskwinią, budyń z wiśnią, aż po oryginalne bounty, kinder bueno, rafaello, kajmak czy chałwa. Wszystkie łączy jedno: są słodkie, pyszne i tworzymy je na Waszych oczach. Przyjdziecie, spróbujecie? Wcinajcie, aż będą Wam się uszy trzęsły!

Godziny otwarcia

Pon. Pt. 8:00 – 18:00
Sob. 8:00 – 16:00
Ndz. nieczynne

Adres

73-110 Stargard

ul. Piłsudskiego 102/U1

Telefon

508 577 886

Stargard
ul. Piłsudskiego 102/U1

Pon. Pt. 8:00 – 18:00
Sob. 8:00 – 16:00
Ndz. nieczynne

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!