Stara Pączkarnia

Świnoujścieul. Bema 13

W Świnoujściu trzeba odwiedzić co najmniej 2 miejsca: starą, nadmorską latarnię oraz Dobrą Pączkarnię! Kraina 44 wysp i jej mieszkańcy poznali się już na smaku i jakości naszych pyszności, dlatego w podzięce otworzyliśmy kolejny punkt w Świnoujściu, w nowej, atrakcyjnej lokalizacji. Wszystkich łasuchów zapraszamy do poszukiwania drugiej już Dobrej Pączkarni przy ul. Bema 13 i odkrywania oryginalnych smaków. Bounty, nutello, kinder bueno, rafaello… Kto znajdzie i spróbuje, ten zrozumie, że było warto 🙂 A i dla miłośników tradycji na pewno coś się znajdzie, np. niekwestionowany lider w smaku, pączek różany. Wszystko co dobre, czyli dłuższe i krótsze weekendy, kiedyś się kończy, nasze pączkowe przyjemności na szczęście nie. Jesteśmy tu dla Was i będziemy już codziennie, by osłodzić Wasz pobyt nad morzem!

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 9:00 – 19:00
Sob. 9:00 – 15:00
Ndz. handlowa 9:00 – 15:00

Adres

72-600 Świnoujście
ul. Bema 13

Telefon

508 577 886

Świnoujście
ul. Bema 13

Pon.-Pt. 9:00 – 19:00
Sob. 9:00 – 15:00
Ndz. handlowa 9:00 – 15:00

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!