Stara Pączkarnia

SzczecinBrama Portowa 4

W tym miejscu zaczęła się historia Dobrej Pączkarni. Nasza pierwsza pączkarnia w Polsce usytuowana jest w ścisłym centrum znanej szczecińskiej Bramy Portowej, w pasażu kamienicy po byłym Hotelu Pomorskim, tuż przy głównym węźle komunikacyjnym. Codziennie produkujemy tam ponad tysiąc pączków o różnych smakach i wszystkie się sprzedają. Rano największą popularnością cieszą się smaki tj. róża, jagoda, rafaello, nutella czy czekolada, a po południu budyń i owocowe. Każdego dnia nasz punkt mijają tysiące osób, które przyciąga zapach naszych pączków, co oznacza, że był strzałem w dziesiątkę!

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.- 7:00 – 19:00
Sob. – 8:00 – 16:00
Ndz.- nieczynne

Adres

ul. Brama Portowa 4
70-225 Szczecin

Telefon

509 442 592

Szczecin
Brama Portowa 4

Pon.-Pt.- 7:00 – 19:00
Sob. – 8:00 – 16:00
Ndz.- nieczynne

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!