Stara Pączkarnia

SzczecinPlac Rodła 8

Nasza trzecia szczecińska pączkarnia również szczyci się doskonałą lokalizacją. Z jednej strony znajduje się tuż przed największym budynkiem w Szczecinie i hotelem Radisson, z drugiej sąsiaduje z Galaxy – jednym z większych centrów handlowych w tym mieście. Wprawdzie to jeden z najmniejszych punktów Dobrej Pączkarni, ale działający bardzo prężnie. Kto by pomyślał, że młody, energiczny zespół na tak małej przestrzeni jest w stanie przygotować nawet tysiąc pączków dziennie! Smaki zazwyczaj dobierane są sezonowo, w zależności od pory roku, ale prym wiodą róża, malina, nutella i rafaello. Aż trudno się oprzeć, by przed zakupami nie zatrzymać się na słodką przekąskę lub zrobić sobie przystanek w drodze do pracy!

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 9:00 –18:00
Sob. -Ndz. nieczynne

Adres

Plac Rodła 8
70-520 Szczecin

Telefon

508 577 886

Szczecin
Plac Rodła 8

Pon.-Pt. 9:00 –18:00
Sob. -Ndz. nieczynne

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!