Stara Pączkarnia

Wadowiceplac Jana Pawła II 10

Wiemy, że w Wadowicach lubicie osładzać sobie życie. A co powiecie na słodkości ze Dobrej Pączkarni? Pozdrawiamy papieskie kremówki, a tymczasem zapraszamy na pączki do nowej lokalizacji w centrum miasta przy pl. Jana Pawła II 10. Przesłodkie i po prostu przepyszne, zwieńczone lukrem lub pudrową mgiełką pączki w tradycyjnym wydaniu, a także na fantazyjne, kolorowe donuty. Jak łatwo sprawić, by Wasze podniebienia znalazły się w siódmym niebie, a oczy i usta roześmiały! Pączki ze Dobrej Pączkarni swoje wyjątkowe walory smakowe zawdzięczają tradycyjnej recepturze produkcji oraz obfitej ilości nadzienia. Różabrzoskwiniaśliwkabudyńadwokatrafaello czy kinder bueno to zaledwie ich namiastka. Mamy nadzieję, że wszystkie równie szybko pozyskają Wasze uznanie!

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 9:00-18:00
Sob. 9:00-14:00
Ndz. 9:00-18:00

Adres

34-100 Wadowice
plac Jana Pawła II 10

Telefon

508 577 886

Wadowice
plac Jana Pawła II 10

Pon.-Pt. 9:00-18:00
Sob. 9:00-14:00
Ndz. 9:00-18:00

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!