Stara Pączkarnia

Warszawaul. Nowy Świat 28

Dobra Pączkarnia całkiem niedawno podbiła także polską stolicę! Nasz punkt położony jest w jej Śródmieściu – w samym sercu Warszawy, w pobliżu ok. 200-300 m od Muzeum Narodowego i chętnie fotografowanej przez turystów sztucznej palmy daktylowej na rondzie Charlesa De Gaulle’a. Nasze duże, puszyste, obficie nadziane i oparte na tradycyjnej recepturze pączki w krótkim czasie zostały pokochane przez jej mieszkańców i mamy nadzieję, że już wkrótce staną się obowiązkowym punktem każdej wycieczki. Jak się okazuje, warszawiacy lubią owszem nietypowe nadzienia typu nutella i rafaello, ale przede wszystkim kochają tradycję, co potwierdza fakt, że w pączkarni przy ul. Nowy Świat 28 niezaprzeczalnie wśród smaków króluje róża!

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 8:00 – 21:00
Sob.-Ndz. 10:00 – 21:00

Adres

Nowy Świat 28
00-373 Warszawa

Telefon

508 577 886

Warszawa
ul. Nowy Świat 28

Pon.-Pt. 8:00 – 21:00
Sob.-Ndz. 10:00 – 21:00

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!