Stara Pączkarnia

WejherowoPucka 6

Podczas podróży po północnej Polsce zatrzymaliśmy się na chwilę w Wejherowie i… zostaliśmy! Jako nową lokalizację dla naszego nowego punktu upatrzyliśmy sobie jedną z ulic w centrum miasta. Już od 20 września przy ul. Puckiej 6 wysmażamy dla Was od rana na miejscu całą gamę naszych pączkowych specjałów. Pełnych marmolady, owoców, kremów i innych słodkich niespodzianek. Pączek o smaku śliwki w czekoladzie czy sera z wiśniami… takie oryginalnie pyszne połączenia znajdziecie tylko w Dobrej Pączkarni! Na poprawę humoru, osłodę trudnego dnia w pracy, a może po prostu udany początek dnia przy porannej kawie… Każda okoliczność jest dobra, by sięgnąć po naszego pączka, a nawet kilka, jeśli jesteście prawdziwymi łasuchami. Uśmiech gwarantowany! Skosztujcie sami i opowiedzcie o naszej pączkarni rodzinie, ukochanej osobie, znajomym czy sąsiadom. Jesteśmy ciekawi Waszej opinii. Niech już dziś cała Polska się dowie, jak smaczne pączki serwujemy w Wejherowie!

Godziny otwarcia

Adres

84-200 Wejherowo
ul. Pucka 6

Telefon

508 577 886

Wejherowo
Pucka 6

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!