Stara Pączkarnia

Wrocławul. Kuźnicza 25

Idealne miejsce dla punktu Dobrej Pączkarni znaleźliśmy również w stolicy Dolnego Śląska. Nasze pączki produkujemy na głównym deptaku we Wrocławiu, nieopodal Uniwersytetu Wrocławskiego, ok. 100 m od rynku. Ich tradycyjne, oryginalne, a zarazem niepowtarzalne smaki sprawiają, że kolejki są tutaj na porządku dziennym. Jak mówi sam właściciel, “wszystkie pączki są najlepsze, nie ma gorszych”!  Tzw. słodkie okno naszej pączkarni przy ul. Kuźniczej 25 tętni życiem, rozświetla całą ulicę i  kusi zapachem przez cały tydzień!

Godziny otwarcia

Pon.-Ndz. 9:00 – 20:00/21:00

Adres

ul. Kuźnicza 25
50-138 Wrocław

Telefon

508 577 886

Wrocław
ul. Kuźnicza 25

Pon.-Ndz. 9:00 – 20:00/21:00

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!