Stara Pączkarnia

ZakopaneKrupówki 56

Hej górale, nie bijta się o pączki! Na mapę Krupówek właśnie dołączyła Dobra Pączkarnia, co jest najlepszym dowodem na to, że na Podhalu pączki zawróciły niejednemu w głowie. To już druga pączkarnia – tyle DOBRA w centrum Zakopanego! Otwarcie pełne sytości i dobrobytu należy koniecznie uczcić pączusiem, np. z różaną marmoladą, czekoladą lub z innym wyszukanym nadzieniem. Karmimy Was od serca, a śyćko świeże, ręcznie wyrabiane na miejscu, z myślą o tradycji i rodzinnych wartościach. Mieszkacie w Zakopanem? Jesteście na wakacjach? Przydźcie wartko, syćka przydźcie na ciepłe jadło – bydzie smacznie i piknie! A łasuchom przypominamy, że można nas znaleźć również na Gubałówce!

Godziny otwarcia

Adres

34-500 Zakopane
ul. Krupówki 56

Telefon

508 577 886

Zakopane
Krupówki 56

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!