Stara Pączkarnia

Zamośćul. Bazyliańska 2

Dzielimy się z Wami naszym DOBREM – tym razem w Zamościu!
Zapraszamy do Dobrej Pączkarni przy ul. Bazyliańskiej 2

DOBRZE się składa Zamość słynie z zamiłowania do tradycji, a Dobra Pączkarnia jest z nią za pan brat. Od lat korzystamy z naszej oryginalnej, słodkiej receptury, a smak pączków z różaną marmoladą doceniają  w całej Polsce! Czas na Zamość 🙂
Smaków mamy o wiele więcej – warto odkryć je wszystkie, bo każdy pączek to kawałek radości. Dla każdego znajdzie się coś wyjątkowego!  Podobno zjedzenie pączka przynosi szczęście, a czasami warto zjeść pączka zupełnie bez powodu, dlatego od dziś czekamy na Was w Zamościu codziennie ze świeżymi pączkami 🙂 Czy zdobędą Wasze serca i podniebienia? Mamy nadzieję, że TAK!
W Zamościu jesteśmy pierwszy raz, ale już czujemy, że zagościmy tu na dłużej!

Godziny otwarcia

Adres

22-400 Zamość
ul. Bazyliańska 2

Telefon

508 577 886

Zamość
ul. Bazyliańska 2

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!