Otwarcie Dobrej Pączkarni na ul. Wincentego Stysia we Wrocławiu

4 lipca, 2023

Co łączy krasnoludki i Dobrą Pączkarnię? Wrocław! 🙂
Naszych lokali przybywa we Wrocławiu jak krasnali, ale nie tylko one już wiedzą, że trzeci punkt Dobrej Pączkarni znajdziecie na ul. Wincentego Stysia 31/33. Pączkowa mapa we Wrocławiu się rozrasta, a to bardzo DOBRA nowina! Poleca się tu dla Was cała gama pysznych pączków, w tym róża, karmel z solą, soczysta wiśna, kinder bueno, rajskie rafaello, urokliwe donuty… za każdym razem możecie odkryć inne smaki. Cieszymy się, że możemy Was ugościć świeżymi i ciepłymi pączkami!
Podobno zjedzenie pączka przynosi szczęście, o czym możecie przekonać się sami. Krasnale zdradziły nam w sekrecie, że pączki smakują jeszcze lepiej w towarzystwie.
Wroclove, macie ochotę na pączkowe love? Dobra Pączkarnia przy ul. Wincentego Stysia 31/33 zaprasza!

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!