Otwarcie Dobrej Pączkarni w Sandomierzu!

10 lipca, 2023

Wspaniałe wieści dla łasuchów prosto z Sandomierza – już jesteśmy! 🥰
Dobra Pączkarnia gorąco zaprasza na pączki po raz pierwszy w tym pięknym mieście, nieopodal Bramy Opatowskiej.
Co na Was czeka? Poznajcie naszą czystą pasję do pączków:
🍩 wyjątkową recepturę i zamiłowanie do tradycji;
🍩 pączki o różnorodnych smakach i nadzieniach, od klasycznych po oryginalne;
🍩 uśmiechnięty personel z rękami pełnymi słodkości, gotowy na mieszkańców i turystów!
Wpadnijcie na szybką przekąskę przed pracą, urządźcie spotkanie z przyjaciółmi lub po prostu rozkoszujcie się smakiem naszych pączków podczas spaceru po zabytkowej Starówce. Ciągnie nas do miejsc pełnych tradycji i lokalnych, kulinarnych specjałów, dlatego z dumą witamy Sandomierz na pączkowej mapie!
Codziennie dzielimy się z Wami naszym DOBREM, więc przekażcie dalej tę słodką nowinę swojej rodzinie i przyjaciołom. Zapamiętajcie adres: ul. OPATOWSKA 11. Do zobaczenia! 🍩🍩🍩😘

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!