Otwarcie Dobrej Pączkarni w Wągrowcu!

19 listopada, 2021

Wszystko co dobre, DOBRZE się zaczyna! 🥰Dobra Pączkarnia po raz pierwszy zawitała do Wągrowca w Wielkopolsce, dlatego nikomu nie żałujemy tutaj naszych słodkości. 🍩🍩🍩
Połączenie rodzinnej tradycji lodziarni „Biały Miś” z naszą słodką recepturą okazało się strzałem w dziesiątkę! 😄Znajdziecie u nas zarówno pączki lukrowane, pudrowane, czekoladowe, różane, budyniowe, jak i pyszne lody włoskie, z sosem czy shaki. Nasza słodka wyobraźnia nie ma granic, co widać po ilości i różnorodności pączkowych i lodowych specjałów. Kto podzieli się z nami swoimi smakowymi wrażeniami lub zdjęciami naszych przysmaków? Podejmijcie wyzwanie i przyjdźcie do pączkarni w samym centrum WĄGROWCA przy ul. KOŚCIUSZKI 10.
Czekamy na Wasze uśmiechy każdego dnia!😄

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!