Otwarcie Dobrej Pączkarni w Zakopenem!

19 sierpnia, 2021

Hej górale, nie bijta się o pączki!😆 Na mapę Krupówek (KRUPÓWKI 56) właśnie dołączyła Dobra Pączkarnia, co jest najlepszym dowodem na to, że na Podhalu pączki zawróciły niejednemu w głowie. 😋To już druga pączkarnia – tyle DOBRA w centrum Zakopanego!
Otwarcie pełne sytości i dobrobytu należy koniecznie uczcić pączusiem. Karmimy Was od serca, a śyćko świeże, ręcznie wyrabiane na miejscu, z myślą o tradycji i rodzinnych wartościach. Mieszkacie w Zakopanem? Jesteście na wakacjach? Przydźcie wartko, syćka przydźcie na ciepłe jadło – bydzie smacznie i piknie! A łasuchom przypominamy, że można nas znaleźć również na Gubałówce!🍩🍩🍩🥰 Do zobaczenia!😘

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!