Pączkowe rymowanki

21 września, 2017

Kochani! Zachwyciła nas Wasza kreatywność przy filmowej zabawie. Dlatego tym razem postanowiliśmy poruszyć Wasze poetyckie dusze;) Zasady są proste. Piszcie w komentarzach pączkowe rymowanki. Mogą to być haiku, poematy, trzynastozgłoskowce a nawet częstochowskie rymy w rytmie rapu. Wasze utwory zbierzemy w album i poddamy pod publiczne głosowanie. To od głosów naszych fanów oraz Waszych przyjaciół, będzie zależało kto wygra miesięczny kupon na odbiór 30 pączków, kto będzie mógł odebrać ich 20 a kto 10. Zapraszamy do zabawy  Czas, start!

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!