Otwarcie Dobrej Pączkarni w Lublinie!

7 grudnia, 2018

Zimno, zimno, ciepło, cieplej, gorąco! Już na samą myśl o nowym punkcie Dobrej Pączkarni robi się ciepło, zwłaszcza w chłodniejsze dni. Ubierzcie czapkę i szalik, wybierając się na spacer po deptaku w Lublinie, a magiczny zapach pączków zaprowadzi Was prosto na ul. Krakowskie Przedmieście 19. Podobno Lublin to miasto inspiracji warte opowieści, więc może podążając szlakiem lubelskich koziołków warto przystanąć na pączka ze Dobrej Pączkarni? Serdecznie zapraszamy! 🍩🍩🍩😁

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!