Stara Pączkarnia

Darłowoul. Władysława IV 14

Wakacje nad morzem – czas, start! Wczasowiczów zapraszamy do nadmorskich miejscowości na pyszne pączki! Znajdziecie nas w Darłowie przy ul. Władysława IV 14 oraz w Ustce przy ul. Limanowskiego 1. Na słodki początek letniego sezonu polecamy pączki z prażoną maliną, truskawką, intensywnie kokosowym nadzieniem o smaku rafaello czy też uwielbianą przez wszystkich Nutellą. Dla Naszych najmłodszych smakoszy przygotowaliśmy kolorowe donuty ze świeżymi owcami i nadzieniem budyniowym, palce lizać! Bez względu na pogodę w Dobrej Pączkarni temperatura jest zawsze wysoka. Komu się marzy pączek na plaży? Zapraszamy Was na piękne Wybrzeże Bałtyckie. Do zobaczenia!

Godziny otwarcia

Pon.-Ndz. 9:00 – 18:00
(w sezonie)

Adres

54-140 Darłowo
ul. Władysława IV 14

Telefon

508 577 886

Darłowo
ul. Władysława IV 14

Pon.-Ndz. 9:00 – 18:00
(w sezonie)

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!