Stara Pączkarnia

Chorzówul. Wolności 38

Pączkowy podbój trwa w najlepsze! Tym razem nadszedł czas na Górny Śląsk. Już od 9 czerwca możecie skosztować naszych specjałów na chorzowskim deptaku przy ul. Wolności 38. Każdy region ma swoje ulubione smaki – Ślązacy uwielbiają chałwę!Jak przystało na śląskie sady, nie brakuje w nich jabłek oraz wiśni, więc i w Dobrej Pączkarni nie mogło ich zabraknąć. Dbamy o smak, ale też o tradycję. Któż oprze się pulchnym pączkom wypełnionym jabłkami bądź wiśniami, skąpanym w lukrze lub cukrze pudrze? Dla każdego znajdzie się u nas dobry krepel ze uowocami lub inkszym filongiem, dlatego doskonałym pomysłem będzie spacer po słynnej Wolce.Szczycimy się tym, że nasza pączkarnia dołączyła do gronazabytkowych obiektów oraz sklepów na najbardziej reprezentacyjnej ulicy w tym pięknym mieście. Zapewniamy, że nie będzie ostatnią na Górnym Śląsku. Śledźcie nas, a tymczasem zapraszamy do Chorzowa na ciepłe pączki!

Godziny otwarcia

Pon.-Ndz. 9:00 – 18:00/19:00

Adres

41-500 ChorzówWolności 38

Telefon

508 577 886

Chorzów
ul. Wolności 38

Pon.-Ndz. 9:00 – 18:00/19:00

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!