Stara Pączkarnia

Bydgoszczul. Dworcowa 2 / ul. Pomorska 1

W Dobrej Pączkarni wiemy, że pączek to niezawodny przyjaciel – osłodzi każdy urlop, chętnie pójdzie na spacer, potowarzyszy podczas ciężkiej pracy, a nawet zmotywuje do treningu. Zawsze gotowy do zjedzenia, mięciutki, z dużą ilością nadzienia. Nic dodać, nic ująć, o czym mogą tym razem przekonać się mieszkańcy Bydgoszczy! Nawet w wakacje nie odpoczywamy, dzięki czemu otworzyliśmy długo oczekiwany przez Was nowy punkt sieci Dobrej Pączkarni. Szukajcie go w ścisłym centrum miasta przy ul. Dworcowej 2 (wejście od ul. Pomorskiej) – codziennie mamy pełne ręce pączków z marmoladą, czekoladą, śliwką lub kolorową posypką. W naszej ofercie na pewno odkryjecie Wasz ulubiony smak. Kto wyruszy już dziś, by zapewnić sobie słodkie towarzystwo? Tłusty poniedziałek, wtorek czy sobota – każdy dzień jest na tyle dobry, by uczynić go Dniem Pączka!

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 09:00-19:30

Sob.-Ndz. 10:00-19:30

Adres

85-009 Bydgoszcz
ul. Dworcowa 2 / ul. Pomorska 1

Telefon

508 577 886

Bydgoszcz
ul. Dworcowa 2 / ul. Pomorska 1

Pon.-Pt. 09:00-19:30

Sob.-Ndz. 10:00-19:30

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!