Stara Pączkarnia

Wrocławul. Oławska 4

Halo #Wrocław, mamy dla Was słodką niespodziankę 🙂 Otwieramy kolejną Dobrą Pączkarnię!

Zapraszamy Was do odwiedzenia nowego miejsca w sercu miasta:
ul. Oławska 4, tam zawsze znajdziecie coś pysznego na poprawę nastroju.

Nie ma nic lepszego od kawy, ciepłego kocyka i… słodkiego pączka!
Nasza pączkowa oferta to nie tylko klasyka typu budyń i róża, ale także pyszne niespodzianki takie jak Nutello, pistacja, truskawka, Rafaello i wiele innych smaków nadzienia. Nic dziwnego, że tak często nasi Klienci nie mogą się zdecydować, bo każdego dnia możecie spróbować czegoś nowego!
Duży wybór, mnóstwo świeżo wysmażonych pączków i sporo nadzienia – to nasz przepis na DOBRY dzień! Nie warto się opierać przed tak słodką perspektywą 🙂
Kto z Was ma ochotę na pączka? Sprawdźcie sami w Dobrej Pączkarni we Wrocławiu, który pączek posmakuje Wam najbardziej! 🙂

Godziny otwarcia

Adres

50-529 Wrocław
ul. Oławska 4

Telefon

508 577 886

Wrocław
ul. Oławska 4

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!