Stara Pączkarnia

Osinów Dolny50

W Dobrej Pączkarni lubimy zaskakiwać Was tym, co dobre. Różnorodnością smaków, zdobieniem pączków i kolorami, a przede wszystkim wciąż nowymi lokalizacjami! Tym razem postanowiliśmy nieco przekroczyć granice i ulokować się na największym polskim rynku bezpośrednio przy granicy polsko-niemieckiej, słynnym Polenmarkt Hohenwutzen. Gdyby ktoś miał wątpliwości jak trafić, polecamy wpisać w nawigację: Osinów Dolny 50. To dla nas zaszczyt, że mamy swój mały punkt wśród ponad 700 straganów! Być może zmęczeni zakupami z przyjemnością przyjdziecie do nas po pysznego, ciepłego pączka o ulubionym smaku albo wrzucicie do torby kilka pączusiów na słodkie zwieńczenie intensywnego dnia. Zostajemy tam na stałe, więc możecie odwiedzać nas bez ograniczeń!

Godziny otwarcia

Adres

Osinów Dolny

Telefon

508 577 886

Osinów Dolny
50

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!