Stara Pączkarnia

Jastarniaul. Hermana 1

Woda ciepła, świeci słońce, pączki też mamy gorące! Z marmoladą, serem, truskawkami, adwokatem… Piękna pogoda doprowadziła nas tym razem do Jastarni, na ul. Hermana 1. Będąc w pobliżu, nie sposób minąć obojętnie nasz kolejny nadbałtycki punkt. Zwłaszcza, że obfituje w specjały z puszystego ciasta, które kąpiemy na bieżąco w lukrze, pudrze lub dekorujemy owocami. Specjalnie dla Was ukryliśmy w nich całą gamę rozpływających się w ustach letnich smaków i nie tylko. Plażowicze wyjdźcie z wody, kupcie pączka dla osłody! Warto spakować minimum jednego do torby czy plecaka albo zjeść od razu, dopisując do listy wakacyjnych wspomnień. Pozdrawiamy z Jastarni i zapraszamy do Dobrej Pączkarni przez całe lato!

Godziny otwarcia

Adres

84-140 Jastarnia
ul. Hermana 1

Telefon

508 577 886

Jastarnia
ul. Hermana 1

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!