Stara Pączkarnia

Gdańskal. Grunwaldzka 92/98

Kolejna pączkarnia w Trójmieście jest jednym z naszych najmłodszych punktów. Mieści się w centrum dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz, niedaleko pętli tramwajowej i autobusowej oraz naprzeciwko Centrum Handlowego Manhattan. Punkt Dobrej Pączkarni przy al. Grunwaldzkiej 92/98, pomimo że na parterze słynnego wieżowca Gdańsk Olimp funkcjonuje dopiero od niedawna, zyskał już uznanie wśród tysięcy mijających go na co dzień przechodniów. Największe powodzenie mają pączki z nadzieniem różanym, czekoladowym i adwokatowym. Podobno dzieją się cuda – jak mówi sama właścicielka, Klienci potrafią kupować po 6-8 pączków naraz, a po nasze ręcznie wyrabiane, pachnące specjały przyjeżdżają nawet goście z Sopotu!

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 9.00-17.00 (+/- 1 godz.)
Sob. 9:00-15:00
Ndz. nieczynne

Adres

al. Grunwaldzka 92/98
80-244 Gdańsk Wrzeszcz

Telefon

508 577 886

Gdańsk
al. Grunwaldzka 92/98

Pon.-Pt. 9.00-17.00 (+/- 1 godz.)
Sob. 9:00-15:00
Ndz. nieczynne
Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!