Stara Pączkarnia

Sandomierzul. Opatowska 11

Wspaniałe wieści dla łasuchów prosto z Sandomierza – już jesteśmy! 🙂
Dobra Pączkarnia gorąco zaprasza na pączki po raz pierwszy w tym pięknym mieście, nieopodal Bramy Opatowskiej.
Co na Was czeka? Poznajcie naszą czystą pasję do pączków:
– wyjątkową recepturę i zamiłowanie do tradycji;
– pączki o różnorodnych smakach i nadzieniach, od klasycznych po oryginalne;
– uśmiechnięty personel z rękami pełnymi słodkości, gotowy na mieszkańców i turystów!
Klasyczny pączek z różą, marmoladą, owocowy, a może wypełniony budyniem, kremem adwokatowym, czekoladowym lub rafaello? Wszystkie wyrabiamy dla Was ręcznie i z najwyższą starannością. Wpadnijcie na szybką przekąskę przed pracą, urządźcie spotkanie z przyjaciółmi lub po prostu rozkoszujcie się smakiem naszych pączków podczas spaceru po zabytkowej Starówce. Ciągnie nas do miejsc pełnych tradycji i lokalnych, kulinarnych specjałów, dlatego z dumą witamy Sandomierz na pączkowej mapie!
Codziennie dzielimy się z Wami naszym DOBREM, więc przekażcie dalej tę słodką nowinę swojej rodzinie i przyjaciołom. Zapamiętajcie adres: ul. Opatowska 11. Do zobaczenia! 🙂

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 09:00-18:00

Sob.-Ndz. 9:00-19:00

Adres

27-600 Sandomierz
ul. Opatowska 11

Telefon

508 577 886

Sandomierz
ul. Opatowska 11

Pon.-Pt. 09:00-18:00

Sob.-Ndz. 9:00-19:00

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!