Stara Pączkarnia

Toruńul. Szeroka 25

Drodzy mieszkańcy Torunia, wiemy, że kochacie tradycyjne przysmaki, czyli toruńskie pierniki, dlatego też przedstawiamy Wam alternatywę – nasze tradycyjne pączki! Ich pięknyokrągły kształt i receptura mówią same za siebie. Ciepłepachnąceskąpane w lukrze z uwielbianą przez wszystkich marmoladą różaną pączki poruszą podniebienia całej toruńskiej starówki. Nowy punkt otworzył się dla Was w samym centrum miasta, na deptaku przy ul. Szerokiej 25. Odkryjcie niebo schowane w naszym delikatnym cieście, powstającym w Dobrej Pączkarni z niezmienną pasją i zaangażowaniem. Serdecznie pozdrawiamy pierniki, a tymczasem polecamy położyć obok nich na Waszym talerzu nasze pączki!

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 9:00 – 20:00
Sob.-Ndz. 10:00 – 20:00

Adres

87-100 Toruń
ul. Szeroka 25

Telefon

508 577 886

Toruń
ul. Szeroka 25

Pon.-Pt. 9:00 – 20:00
Sob.-Ndz. 10:00 – 20:00

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!