Stara Pączkarnia

Koszalinul. Zwycięstwa 21a

Dlaczego nasze pączki są takie pyszne? Odpowiedzi na to pytanie możecie szukać przy głównej ulicy w Koszalinie, a dokładniej przy ul. Zwycięstwa 21A. Uchylając rąbka tajemnicy ich smaku: są zawsze świeże, pełne marmolad i kremów, ale przede wszystkim obfitują w walory i składniki najwyższej jakości. Nie tylko w sensie dosłownym – do naszych słodkości wrzuciliśmy garść delikatności, szczyptę doświadczenia oraz mnóstwo kilogramów uśmiechu! Aż miło popatrzeć przez szklane witryny, jak wyrabiamy je ręcznie dla Was, bo wkładamy w to serce, dzięki czemu w Dobrej Pączkarni zawsze panuje ciepła atmosfera. Szukacie prezentu dla siebie lub kogoś bliskiego? Trafiliście pod dobry adres i z pewnością przydadzą Wam się duże torby, gdyż wybór rarytasów jest bardzo różnorodny. Pamiętajcie, podarowując komuś naszego pączka, podarujecie mu słodkie, bezcenne chwile!

Godziny otwarcia

Pon.-Sob. 9:00 – 18:00
Ndz. 10:00 – 18:00

 

Adres

75-025 Koszalin
ul. Zwycięstwa 21a

Telefon

508 577 886

Koszalin
ul. Zwycięstwa 21a

Pon.-Sob. 9:00 – 18:00
Ndz. 10:00 – 18:00

 

Jak dojechać

Dobra Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Dobrą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!